KAYIT BONUS AL

BİZBET GİRİŞ VE ÜYELİK SEÇENEKLERİ

BİZBET GİRİŞ VE ÜYELİK SEÇENEKLERİ

BİZBET yeni giris dilediğiniz erişim yöntemiyle eriştikten sonra, tüm BİZBET avantaj ve hizmetlerinden faydalanmaya başlamak için, öncelikle bir hesap oluşturmanız gerekmektedir. Hesap oluşturmak için tercih edebileceğiniz dört farklı üyelik yöntemi vardır. Dilediğiniz yöntemi tercih ederek, hızlıca BİZBET kaydı oluşturabilirsiniz.

Tercih edebileceğiniz üyelik yöntemleri şunlardır:

  • Tek tıkla kayıt olma yöntemi.
  • Telefon numarası ile kayıt olma yöntemi.
  • E-posta adresi ile kayıt olma yöntemi.
  • Sosyal medya hesaplarıyla kayıt olma yöntemi.

BİZBET gitiş yaptıktan sonra, bu dört yöntemden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Her farklı üyelik metodu, üye olurken sizden farklı bilgiler istemektedir. Üye olma yönteminize göre, sizin için otomatik olarak bir şifre oluşturulabilir veya sizden bir şifre oluşturmanız istenebilir. Telefonla veya e-posta adresiyle üyelik oluşturmayı tercih ettiyseniz, üyelik işlemini tamamlamak için SMS veya e-posta adresinize gelen mail üzerinden hesap aktivasyon işlemini tamamlamanız gerekmektedir.

BİZBET giris yapmak için tercih edeceğiniz yöntemlerde ortak olarak sizden istenen bilgiler, ülke ve tercih edilen para birimidir. Buna ek olarak seçtiğiniz metoda göre sizden adınız, soyadınız, telefon numaranız, e-posta adresiniz, Google veya Telegram hesabınız gibi ekstra bilgiler de istenebilmektedir.

Bu yöntemlerden istediğinizle bir hesap oluşturduktan sonra, hiçbir sorun yaşamadan BİZBET Türkiye girişi yapabilmektesiniz.

BİZBET GİRİŞ CANLI YAYIN VE HESABINIZA GİRİŞ YAPMAK

BİZBET giriş canlı işlemini yapmak için, öncelikle bir BİZBET hesabınız olması gerekmektedir. Yazımızın yukarıdaki kısmında, nasıl üye olarak hesap oluşturabileceğiniz anlatılmıştır. Eğer daha detaylı ihtiyacınız varsa BİZBET giriş link hakkında resmi BİZBET websitesinden bu bilgilere ulaşabilirsiniz.

Eğer bir hesap oluşturduysanız, hesabınıza giriş yapmak için sizden giriş bilgileriniz ve şifreniz istenmektedir. Kayıt olma işleminiz bittikten sonra otomatik olarak hesabınıza giriş yapılır. Bundan sonra gerçekleştireceğiniz BİZBET girş işleminizde sizden bu bilgiler istenecektir. Eğer şifrenizi bilmiyorsanız bu ekran bulunan şifremi unuttum butonuna tıklayarak hesap kurtarma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Şifrenizi siz oluşturmadıysanız, üyelik yönteminize göre sizin için otomatik olarak bir şifre oluşturulmaktadır. Bu şifreyi hesabınızın ayarlar kısmından değiştirebilmektesiniz.

BİZBET giriş adresi üzerinden hesabınıza girerken, üyelik metodunda girdiğiniz bilgiler sizden istenmektedir. Bu bilgi e-posta adresiniz, telefon numaranız veya kullanıcı ID’niz olabilir. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra, para çekme işlemi hariç tüm BİZBET hizmet ve avantajlarından yararlanmaya anında başlayabilirsiniz. BİZBET Türkiye giriş yapıp hesabınıza girdikten sonra, para çekme işlemi de gerçekleştirmek için hesap doğrulaması yapmanız gerekmektedir. Hesap doğrulama işlemi, telefon numaranız ve kimlik bilgilerinizle hızlıca gerçekleştirebileceğiniz basit bir işlemdir. Hesap doğrulaması sonrası, eksiksiz olarak BİZBET deneyimini yaşayabilirsiniz.